Sizin için sunduğumuz Hizmetler
Image icon
Planlama
Hızla gelişen dünyada programınıza en çok örtüşen ve kimliğinize en uygun yapıyı tasarlayabilmek adına talep ve gerekliliklerin belirlenmesi oldukça önemlidir.
Image icon
Tasarım
İç mimari projelerin tümünü bir “yaşam alanı” olarak tasarlar, her mekâna bu anlayışla yaklaşırız.
Image icon
Uygulama
Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyonu sağlarız.
Image icon
Anahtar Teslim
Anahtar teslim inşaatta, A’dan Z’ye, tüm inşaat işlerinizin inşaat firmanız tarafından eksiksiz yapılıyor, size sadece anahtarı teslim almak kalıyor. Anahtar teslim inşaat ile hayalinizdeki projeleri rahatça hayata geçirmeniz mümkün.
Image icon
Kat Karşılığı
Kat karşlığı inşaat, İnşaat ettiren (genelde arsa sahibi olan kişinin) bu inşaat etme hizmetine karşılık olarak ödemeyi arsası üzerinde yapılan dairelerden (kat) bazılarını inşaat eden firmaya aktarmak şeklinde olur. Arazi karşılığı inşaat, daire karşılığı inşaat da denebilir aslında hepsi aynı şeylerdir.
Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Sandığınızdan Daha Farklı Bir Deneyim !

01
20+ Yıllık Deneyim

SSA Yapı, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren SSA Yapı projelerinde Ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir. SSA Yapı gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar.

02
İşimizde Tutkuluyuz

SSA Yapı bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren SSA Yapı projelerinde ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir.

03
Değer ve önem katıyoruz

SSA Yapı yetkin bilgi birikimiyle hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri perfeksiyonist yaklaşımı ve seçkin kadrosuyla hayata geçirir. Mimari organizasyonlarda tasarıma verdiği önemi uygulamaya da birebir yansıtan deneyimli ekibimiz müşteri beklentilerine uygun projeler üretmektedir.