Galeri

İletişim

[ Kurumsal ]

SSA YAPI İNŞAAT

Yaklaşık 20+ yıllık geçmişimiz boyunca, müşterilerimiz bizim önceliğimiz olmaya devam ediyor. Kurulduğu günden beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten SSA Yapı, öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yapılan her projeden elde edilen tecrübe ile inşaat sektörüne yeni projeler sunmaya devam ediyoruz. Değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yolan çıkan SSA Yapı, Pendik’te ( Kurtköy, Fevzi Çakmak, Bahçelievler ve Alt Kaynarca ) yaptığı projeleri sorunsuz bir şekilde sahiplerine teslim etmiştir. SSA Yapı sizlerden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikayeleri yazmaya devam edecektir. SSA Yapı, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren SSA Yapı projelerinde Ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir. SSA Yapı gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar.
[ şirket felsefemiz ]

Felsefemiz

Müşterilerimizin hayatlarını zenginleştiren; onlara özel, konforlu ve güvenli mekanlar tasarlıyoruz.

Vizyonumuz

Dünden bu güne taahhüdümüz, müşterilerimizin isteklerini işbirliği, sarsılmaz bütünlük ve tasarımda mükemmellik yoluyla gerçekleştirmektir.

Misyonumuz

Temel felsefemiz, benzersiz stiller kullanan projeleri yıldırım hızında geliştirerek müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler üretmektir.

Felsefemiz
[ +]
Müşteriler
[ +]
yıllık tecrube
[ +]
Projeler
[ +]
Lokasyon
[ nasıl çalışır? ]

Modern Yaklaşım

Hakkımızda
SSA YAPI, büyük karmaşık projelerde uzmanlığa sahip orta ölçekli tasarım ve uygulama şirketidir. Mimari, peyzaj, planlama, taahhüt v.d. takdir toplayan hizmetleri ile kısa bir süre içinde SSA YAPI, rasyonel ve yaratıcı çözümleri ile itibar kazanmıştır. Ekibimizin kapsamlı deneyimi, değer verilen fikirleri ve tamamlayıcı becerileri, geniş bir proje tipolojileri yelpazesinde, yaratıcı tasarım çözümleri sağlamak için bir araya geliyor.
20+ Yıllık Deneyim
SSA Yapı, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren SSA Yapı projelerinde Ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir. SSA Yapı gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar.
İşimizde Tutkuluyuz
SSA Yapı bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren SSA Yapı projelerinde ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir.
Değer ve Önem Katıyoruz
SSA Yapı yetkin bilgi birikimiyle hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri perfeksiyonist yaklaşımı ve seçkin kadrosuyla hayata geçirir. Mimari organizasyonlarda tasarıma verdiği önemi uygulamaya da birebir yansıtan deneyimli ekibimiz müşteri beklentilerine uygun projeler üretmektedir.